اشتراک گذاری
ورود منتفدین

ماجرای شوخی احسان کرمی با فیلم ابراهیم حاتمی کیا _ نویسنده: محمد علیایی


بازتاب نقدزی


  احسان کرمی: «امسال به وقت شام و به وقت ناهار داریم. متاسفانه به صبحانه که وعده مهمی است توجه نشده»


 محمد علیایی: شوخی بی مزه احسان کرمی که برای جبران ضعف های خود در اجرای بسیار بدش استفاده کرد؛ ناگهان دردسرساز می شود و به طرفداران فیلم جدید آقای حاتمی کیا بر می خورد و احسان کرمی از بی جرئتی و نادانی در نقد؛ عذرخواهی می کند! واقعا جای تاسفی بسیار است! از چه می ترسد؟! چرا با این هنرمندنماها و این طرفداران متعصب نمی توان شوخی کرد؟


 کافی است نگاهی بیندازید به جشنواره های آن ور آبی مانند گلدن گلاب و اسکار؛ که چگونه از زحمت یکدیگر در می آیند و چگونه به هم متلک می اندارند و آب هم از آب تکان نمی خورد. به رئیس جمهور خود بدترین فحش ها را می دهند و هیچ کس نمی تواند جلوی آنها بایستد. 

 

 دلیل این نقدگریزی در کشور ما چیست؟ از هیچ نداشتن است؟ چرا این مثلا هنرمندان فاخر کشور ما؛ اینگونه نقد را بر نمی تابند و خود نیز؛ کسی را نقد نمی کنند؟ واقعا در این حد اوضاعشان خوش و خرم است که یک نقد یا یک شوخی بسیار ابتدایی؛ اوضاعشان را اینگونه به هم ریخته که مقابل نقد می ایستند؟


از اینکه سایت ما را انتخاب نموده اید خوشحالیم .ما سعی نموده ایم در این سایت به بررسی و نقد فیلم های روز دنیا و سینمای ایران بپردازیم که شما عزیزان می توانید با ما در تماس باشید .ستاره ها ملاک خوبی و بدی آثار نیست. فقط نقد است که فیلمها را ارزیابی می کند.

ارسال بررسی


برو بالا
0px
جشنواره فجر